Slunečné údolí letní tábory

Pobyty pro školy,
Letní tábory,
Rekreační středisko

Letní dětské tábory

Letní dětské tábory jsou nabité příběhem, napětím a zážitky! Vedoucí našich letních táborů si chystají program již rok dopředu, a proto si můžete být jistí, že dětské letní tábory STAN jsou tím nejlepším, co můžete pro dítě vybrat!

.

Tematičnost letních táborů

Letní tábory STAN jsou vždy tematicky zaměřené tak, aby se dal celý táborový děj co nejvíce proložit příběhem a nebyl tedy jen za sebou jdoucími neuspořádanými aktivitami jak to často na táborech bývá. Army, fantasy, středověk, sport, tanec, pro nejmenší. Každý tábor je jedinečný, má jedinečnou příběhovou linku, unikátní kulisy, kostýmy, promyšlené mise, noční hry a nespočet zážitků, které souhrnně tvoří nejlepší letní tábory v ČR!

Odbornost dětských táborů

Ač jsou všichni naši táboroví a hlavní vedoucí v prvé řadě skvělými lidmi, kteří jsou do příprav a realizace letních táborů zcela zapáleni a práci s dětmi mají nesmírně rádi, nesmíme opomenout i druhou stránku! Každý vedoucí prochází náročnými školeními, kdy ze všech uchazečů vybíráme sotva jednu desetinu! Proto se na táborech setkáte se třeba studenty medicíny i práva, profesionálními vojáky a dalšími zajímavými osobami. V řadách našich vedoucích naleznete i desítky certifikovaných zdravotníků zotavovacích akcí, kterých každoročně přibývá. Máme také certifikované hlavní vedoucí, kteří musí projít opravdu přísným výběrovým řízením! Na maximální odbornosti si zakládáme a vedoucího na letních táborech opravdu nemůže dělat každý!

 

Přehled letních táborů ve Slunečném údolí

ADRENALIN * ARMY * DANCE * FANTASY * SPORT * NEJMENŠÍ * LARP * VÝTVARKA * JUNIOR * ADRENALIN * ZÁBAVA * UMĚNÍ * DOBRODRUŽSTVÍ .

ARMY letní dětské tábory

CODE OF HONOR * CODE OF HONOR JUNIOR * SPECIAL FORCES * SPECIAL FORSES JUNIOR * MARINE CORPS JUNIOR * NAVY SEALS .

Letní tábory pro nejmenší

SPONGE BOB * ŽELVY NINJA * SCOOBY DOO * MIMOŇOVÉ * ŠMOULOVÉ * ANGRY BIRDS .

Dobrodružné, fantasy a zábavné

ŠKOLA ČAR A KOUZEL * MINECRAFT JUNIOR .

Adrenalinové, sportovní a taneční

SPORT RACE JUNIOR * DANCE CAMP * SPORTOVNÍ TÁBOR JUNIOR .

Vědecké, umělecké a výtvarné

SCIENCE CAMP * ARTEFAKT JUNIOR * PHOTOART .

Svozy na letní tábory Slunečné údolí

Do Slunečného údolí je možné rezervovat svoz z PRAHY. Neváhejte a rezervujte si místa pro své táborníky v autobuse z Prahy i zpět. Čtěte více informací v článku o cenách, organizaci a nástupním místě. Vážení rodiče, zde najdete podrobné informace o svozech ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding