Slunečné údolí letní tábory

Pobyty pro školy,
Letní tábory,
Rekreační středisko

Školy

Pobyty pro mateřské školy

Vyberte si z pobytů určených pro malé předškoláky. Ověřené tematické programy zajištěné našimi instruktory plné her, poznání a zážitkových aktivit. Školky v přírodě ve Slunečném údolí nabízí kromě úžasného prostředí celodenní program plný zážitků!

Školy v přírodě

Rekreační středisko Slunečné údolí je již svým umístěním v údolí řeky Sázavy přímo předurčeno k pořádání ozdravných pobytů v přírodě, když se k tomu přidá celodenní nabitý program a zážitkové aktivity, vzniknou z toho nezapomenutelné školy v přírodě!

Školní výlety

Školní výlety k jarním měsícům neodmyslitelně patří, jedná se o pobyty, na které se děti těší celý rok a není nic lepšího než nabídnout jim skvělý kolektivní zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat!

Adaptační kurzy a teambuilding

Adaptační kurzy jsou prevencí nejen šikany, ale i dalších rizikových jevů, které se mohou v nově utvořených kolektivech projevit. Naši zaměstnanci získali akreditaci v mnoha kurzech věnujících se právě prevenci ve všech možných směrech. Navíc jako jediní ...

Vodácké kurzy

Vyberte si z několika variant vodáckých kurzů na řece Sázavě! Jednodenní i týdenní, čistě vodácké nebo kombinované se zážitkovými aktivity ve středisku!
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding