Slunečné údolí letní tábory

Pobyty pro školy,
Letní tábory,
Rekreační středisko

Autobusové svozy na dětské letní tábory 2018

Naše letní dětské tábory jsou Vám nyní ještě blíže! Do Slunečného údolí je možné rezervovat svoz z PRAHY. Neváhejte a rezervujte si místa pro své táborníky v autobuse z Prahy i zpět.

Čtěte více informací v článku o cenách, organizaci a nástupním místě. Vážení rodiče, zde najdete podrobné informace o svozech dětí na letní dětské tábory. Čtěte prosím podrobné informace. Místo v autobuse pro cestu tam i zpět je nutné rezervovat předem pomocí rezervačního systému!

Svozy z Prahy a do Prahy

Z a do PRAHY můžete využít dopravy pro Vaše dítě v rámci všech turnusů konaných ve Slunečném údolí. Místo v autobuse je nutné REZERVOVAT a je nutné rezervovat každou cestu zvlášť.

.

Dítě tábor začíná a pojede z Prahy do Slunečného údolí - odjezd z Prahy bude o 14:30 hod. Na místo se tak prosím s dítětem dostavte nejpozději o 14.00 hod.

.

V odjezdový den z tábora dostanou táborníci dřívější oběd a vyrazí na cestu. Předpokládaný příjezd do Prahy na místo je v 13.00 - 13.30 hod. Prosíme abyste zajistili, že nejpozději ve 13.30 hod bude na místě někdo, kdo si dítě převezme. Instruktor, který s dětmi do Prahy přijede bude totiž odjíždět s novými dětmi zpátky do Slunečného údolí a nebude tedy možné, aby na místě setrval.

.

Odjezdy z Prahy budou z ulice Chilská u stanice metra C, Opatov. Zaparkovat můžete na parkovišti u této ulice, vyznačené v mapě. Zde bude také přítomen pracovník STANu. Na místo se dostanete pohodlně přímo z hlavního vlakového nádraží v Praze, a to metrem, trasa C, do stanice Opatov. Na místo se dostanete také autobusem, a to na autobusovou zastávku Opatov.

 • Nutnost rezervace místa v autobuse pro dopravu Z či DO PRAHY: ANO
 • Cena jedné jízdy: ( PRAHA směr Slunečné údolí nebo Slunečné údolí směr PRAHA) 220
 • Budete-li tak chtít využít dopravy dítěte do Slunečného údolí i ze Slunečného údolí, bude cena celkem 440 Kč


Obecné info k táborovým svozům

 • Nezapomeňte, že každou cestu musíte rezervovat zvlášť! (Tj. na odjezd na tábor jednu a na příjezd z tábora druhou rezervaci!)
 • Potvrzení vašich svozových rezervací vám po schválení dorazí na e-mail, proto je včas raději překontrolujte - najdete zde směr i termín rezervovaných svozů
 • Na svozové místo se vždy dopravte s dostatečným předstihem
 • Prosíme, abyste měli připravenou přesnou částku pro platbu svozu
 • S dětmi v každé autobuse cestuje instruktor, který pro ně má připravenou svačinku a pití
 • Pokud má svoz ze střediska zpoždění, buďte prosíme, trpěliví, zvláště v létě je doprava opravdu hustá a omezení mnoho, v případě, že by se dělo něco zásadního vás budeme sami informovat!
 • Na svozovém místě vybíráme veškeré dokumenty (kopii kartičky pojišťovny, nástupní list a lékařský posudek, mějte je připraveny s sebou)
 • Pokud nemáte rezervované místo ve svozu, s největší pravděpodobností nejsme schopni dítě na svoz přijmout, protože obsazujeme každé sedadlo a autobus není nafukovací, každopádně se pokusíme situaci řešit, je jí ale lepší včas předejít
 • SVOZY SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE

Ceník svozů

cesta TAM cesta ZPĚT cena TAM i ZPĚT
Praha 220,- 220,- 440,-


Přečteno: 2603x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding