Slunečné údolí letní tábory

Pobyty pro školy,
Letní tábory,
Rekreační středisko

Práce v ráji? Pojď dělat instruktora!

Březová aktuálně: Právě v tuto chvíli se rozběhl nábor nových instruktorů u pro období od 10. dubna do 30. června 2018. Pro tyto dva a půl měsíce nabízíme atraktivní práci instruktora(animátora) u školních skupin. V tomto článku vám tuto práci podrobně představíme. Máte volno jen v květnu nebo v červnu? Nevadí. V našich řadách mají místo jak Ti, kteří mohou celou sezónu, tak ti, kteří mohou přijet třeba jen na čtrnáct dní!

Tato zajímavá brigáda či stálé zaměstnání je určena mladým lidem od 18-ti let, kteří chtějí pracovat pro špičku v oboru zážitkový parků v České republice, pro Resort Březová. Budete zde pracovat se skvělým vybavením, ve výborném týmu a v naprosto jedinečném prostředí. Více se dočtete v tomto článku.

Do Resortu Březová přijíždí každým rokem sousty dětí a mladých lidí. Každoročně se jejich počet zvyšuje o tisíce. Jen v minulém roce to bylo o téměř tři tisíce více, než v roce předchozím, a letos očekáváme nový rekord. A jak roste počet návštěvníků, roste i potřeba těch, kteří jsou skutečnou duší Březové, instruktorů, kteří připravují dětem a teenagerům právě ten skvělý zážitkový program, kvůli kterému sem všichni jezdí.

Co bude náplní vaší práce

Škola která přijede na Březovou, si již předem vybrala nějaký zážitkový program. A vy ji tímto zážitkovým programem provedete. Velká část programu je již předpřipravena a na vše vás naškolíme. Ale nic samozřejmě nebrání tomu, abyste do programu vložili vaše nápady, vaši osobnost a váš talent. O to lépe se vám to bude dělat, když máte k dispozici připravený program, úžasné rekvizity a skvělé vybavení.

O jaké období se jedná

Jedná se o období začínající 15. dubnem a končící 30. červnem. A pak ještě druhé období, které je od 1. září a končí přibližně v půlce října. Minimální doba instruktorování by měla být alespoň 14 dnů, maximální není omezena, je možno klidně nastoupit i na celou sezónu, nebo se stát trvalým členem týmu.

Co Vám nabízíme

Nabízíme Vám denní čistou mzdu 700,- Kč/den. Zdarma je tu možnost ubytování a rovněž máte zdarma celodenní stravu v našem resortu. Vyplácení u externistů probíhá po týdnu. To jsou ty základní parametry. Pak jsou tu další benefity. Jak se jednou stanete členem našeho týmu, budete mít přístup na akce, které pro naše interní i externí instruktory každoročně pořádáme. Budete mít možnost přihlásit se bezplatně do SIA, což je další pokročilé vzdělávání instruktorů. To vše je volitelné a záleží jen na vás jestli tyto benefity využijete. Samozřejmostí je skvělá parta a jedinečné prostředí, proto doporučujeme prohlédnout si fotogalerie Březové na tomto webu. A ještě jeden benefit bychom rádi zmínili. O zážitkové turistice a zážitcích jako takových se nyní hodně mluví a píše. Vy budete pracovat pro ty nejlepší v oboru a s vybavením, které jinde nepotkáte. Věříme že vám to dá skutečně hodně.

Jak se přihlásit

Buď napište přímo na e-mail instruktori@istan.cz, nebo - a to je ještě lepší, vyplňte přihlášku na našem webu www.instruktoristan.cz a my se vám do dvou dnů ozveme. Případně na www.instruktoristan.cz najdete i další kontakty, včetně fcb. Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište opět na instruktori@istan.cz

Co po vás budeme chtít?

Abyste tuto krásnou práci dělali nejlépe jak umíte, abyste udělali skutečnou radost těm, kterým budete dělat instruktora. Důležité je chtít, vše ostatní vás naučíme. Těšíme se na vás!

Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.

Přečteno: 788x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding