Slunečné údolí letní tábory

Pobyty pro školy,
Letní tábory,
Rekreační středisko

Školní akce 2019

Školní výlety a školy v přírodě již dávno nejsou akcí, kterou celou musí zajistit a zrealizovat pedagog sám! Nyní stačí vybrat téma pobytu, termín a přijet! O program, ubytování i stravu se postaráme, a to od rána do večera!

Pro děti je připraven celodenní zážitkový, aktivitami nabitý nezapomenutelný program, vyzkouší si aktivity, ke kterým by se jinde nedostaly a pedagog je zde pouze jako "dozor", který se programu nemusí účastnit.


Školní výlety a školy v přírodě pro všechny

Z naší nabídky školních výletů a škol v přírodě si vybere opravdu každý! V nabídce jsou tematické programy zaměřené např. na středověk, soutěžní cestování, inspirované Angry birds (a mnoho dalších..), ale také čistě zážitkové plné netradičních nejen adrenalinových aktivit, her a zábavy! Programy jsou uzpůsobeny různým věkovým kategoriím - od první třídy až po maturanty, máme i speciální programy pro školky! Podívejte se na fotografie a videa níže (točili je sami účastníci našich pobytů!) a přesvědčte se, že školní akce se STANem jsou opravdu jiné!

Přehled školních akcí které pořádáme


Fotografie řeknou více

Paintball * Airsoft * Armygame * Lanové aktivity* Lukostřelba * Lezecké aktivity * Bungee-trampolíny * Čtyřkolky * Týmové aktivity * Rafty * Bungee-running * Večerní program * Noční hry * Dětské hřiště * Týmové aktivity * Nízká lana * Free fall * Skok do prázdna * Bazén * Diskotéky * Ohňové show *Videa, která natočili účastníci našich školních pobytů

... zajisté řeknou nejvíce, navíc střediska stále procházejí obnovou aktivit i ubytování (některá videa jsou staršího data), takže se můžete těšit i na novinky, které na videích nenajdete!.....

a vybrat bychom náhodně mohli dalších 20, které by se nám sem ovšem nevešly, tak třeba příště!


Nechcete také zažít zcela jedinečný pobyt, který si užijete i vy? Rezervujte si svůj termín včas!

Přečteno: 1488x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding